Leden 2012

Avril a Brody- Jsou stále spolu???

20. ledna 2012 v 15:35 | snilek |  News A zajímavosti
Všude možně kolují informace o tom,že Avril Lavigne se s Brodym rozešla. Tato informace udajně vyplula na povrch od člověka,který měl být jim blízkí. Každý druhý by řekl,že je to nejspíš pravda,protože se k tomu vyjádřilo plno známích a celkem seriozních časopisu a tak podobně. Dokonce se tímto dostala Avril i do VIP zpráv na primě,kde je celkem srozumitelně podané proč se rozešly a jak to nesou a jak se rozešly. ( popravdě nevím už čemu celkem věřit) Podle iných zdroju se zase k tomuto měla Avril i Brody vyjádřit se slovama,že jsou to jenom ubohé fámi,které jim chtějí komplikovat život! Že jsou pořád spolu,pořád štastní a zamilovaní.

Celkem věřím tomu,že jsou stále spolu,ale jestli je to opravdu pravda vám nezaručím ....

Plánovaý návrat

11. ledna 2012 v 14:49 | snilek
Nebudu tu přidávat věci,které jsem pro pásla,jako třeba to,že Avril byla stlouknuta se svým přítelem. Myslím si,že je to celkem všechno hrané a kdo Avril zná tak už to ví. Takže veškeré aktualizace se budou týkat převážně těch aktuálních věcí. Plus samozřejmě náký fotky,který jsem propásla nebo,které teprve budou. To všechno tu budete moct čekat. :) ted si to všechno přichistám a od prvního unora bych měla začít řádně fungovat :) Takže se těšte :)

1.6 design

11. ledna 2012 v 14:42 | snilek |  Kabáty Blogu
název :Goodbye Lulaby
Tvorba : Moje
Time : 11.1 2012 - 25.3.2015

Pro nový začátek i nový layout :) tenhle se mi líbí a pokud si dobře pamatuju v tomhle odstínu tu layout ani nebyl :)


možná bude znovu rozjetá funkce blogu ?

10. ledna 2012 v 14:43 | snilek | 
Dlouho jsem uvažovala jestli sem mám vubec něco psát. Je nový rok a já začínám mít chut znovu pracovat na tomhle blogu. Obávám se,že časem ale zradím. Když blog začínal,tak byl na jiné adrese. Celkem se mu dařilo a já z jednich nejmenovaných duvodu jsem byla nucena se přestěhovat. Našla jsem tenhle název a byla jsem tu pár let. Ovšem pak blog.cz začal blbnout a mě nebavilo hodiny prosedět u počítače a čekat až se načtou zase nějaké fotky.
Jenže blog.cz se cekem uklidnil ajá tak po dlouhé odmlce dostávám chut tu znovu začít pracovat. Nic nebudu slibovat,protože nikdy nevím co se stane a já se tu už pak nemusím ukázat,ale co mám ted v plánu? Budu přemýšlet nad novým vzhledem naschromáždím si pár informací a pokud to ani za měsíc mě nepřejde pak to tu začnu trošku rozjíždět. Uviudíme jak to dopadne :)