Červenec 2010

Ashley Greene fanouškem Avril Lavigne

30. července 2010 v 13:38 | snilek |  News A zajímavosti
107
Herečka z Twilight ságy Ashley Greene,se v jednom rozhovoru pro časopis Ellen,který vyšel v srpnu přiznala,že je fanouškem Avril Lavigne. " Vždycky jem měla ráda hudbu,která se pohybovala ve stylu Avril Lavigne. Zrovna tenhle týden jsem si pořádně všimla hudby na jejím poslední albu a zamilovala jsem si ho. Stejně jako všechny její cdčka,které mám mimochodem doma.Líbí se mi jak její hudba tak i ona jako osobnost".

Avril a druhá písen pro film Eragon?

30. července 2010 v 13:31 | snilek |  News A zajímavosti
106
Jistě si vzpomínáte,že v roce  2006 byla naše oblíbená Kanadanka vybrána aby napsala písen pro film Eragon. Písen nesla název "Keep Holding On" a otevírala tak bránu k novému albu " The Best Damn Thing". Avril Udajně pro  film Eragon měla napsat písně dvě,již zminovanou "Keep Holdng on" a "I wont Let you Go" urívek této písničky si mužete poslechnout v předešlém článku.

kopírujte pouze se zdrojem fan-avril.blog.cz

Ukázka z nové písně od Avril

28. července 2010 v 12:53 | snilek |  News A zajímavosti
Tak tohle je nejspíš ukázka písně,která má být pilotním singlem...no jště uvidíme co to nakonec bude za písničku ,ale musím uznat,že mě se ten kousek strašně moc líbí :)Něco o novém albu

28. července 2010 v 12:31 | snilek |  News A zajímavosti
106
Ačkoliv jsme ještě nedostaly žádné oficiální zprávy o prvním singlu z nověpřipravovaného alba Avril Lavigne,fragment oznámil,že album už je hotové. Udajně pilotním singkem má být písen s názvešm "Won't Let You Go"!  Uvidíme co je na tom pravdy a co ne,pravdou ale zustává,že už by se to kolem nového alba mohlo pohnout!

Lavigne donates autographed skateboard for War Child Fundraiser!

28. července 2010 v 12:23 | snilek |  News A zajímavosti
Avril Lavigne a War Child spolu opět spolupracují! A to na jedné velmi unikátní sbírce! Možná si pamatujete, jak Avril spolupracovala s War Child v roce 2003 a 2004, když nahrála song Knockin' On Heaven's Door. V té době pro ně také dokonce navrhla i několik vánočních pohlednic. A nyní Avril darovala svůj podepsaný skateboard, který War Child vydraží na podporu charity v zemích postižených válkou.
__________________________________________
War Child Kanada, mezinárodně uznávaná organizace, poskytuje příležitost jak pomoci válkou postiženým dětem. Zaměřuje se především na vzdělávání, posilování práv dětí, snížení chudoby a posílení sebedůvěry. War Child spolupracuje s místními lidmi a organizacemi kvůli vybudování udržitelného programování, které se zmocňuje dětí a jejich komunit.
Pracují na podporu dětí a jejich rodin v některých nejvíce zdevastovaných oblastí světa - Dárfúr, Afghánistán, Kongo, Srí Lanka, Haiti, Gruzie, Etiopie a Sierra Leone. 
Avril Lavigne je kanadská zpěvačka a skladatelka, módní návrhářka a herečka. Lavigne prodala více než 30 milionů kopií alb po celém světe. Billboard jmenoval Lavigne desátou nejlepší popovou umělkyní tohoto tisíciletí a stejně ji umístil na 28. místo v anketě nejlepší akt desetiletí na základě prodejnosti alb, úspěchu v anketách a kulturní relativity v USA. V současné době pracuje na svém 4. albu. Nedávno také vystoupila se songem "Alice" v soundtracku k filmu Alenka v říši divů.
Zde je náhled na sk8, který Avril pro nadani věnovala ↓
zdroj: a-lavigne.blog.cz

Katty Perry se líbí album Let go

27. července 2010 v 12:17 | snilek |  News A zajímavosti
105
Když se v jednom z mnoha rozhovoru Katty Perry zeptaly,lteré album nikdy nepřestane poslouchat odpověděla : " album od Avril Lavigne let go a Baby One More Time Britney Spears. Zároven dodala ,že obě alba jsou Geniální

Cd Remixu

27. července 2010 v 12:12 | snilek |  News A zajímavosti
104
Podle polského ony Music,podle kterého už několik informací bylo pravdivých by v září měl být zahájen projekt několika zpéváku se starými písněmi ,které by měli být z remixovány a vydané jako Cdčko. Mezi ně také samozřejmě patří i Avril Lavigne. V celém článku by jste měli mít i zatím plánovaný tracklist

Avril a Rihanna

25. července 2010 v 18:03 | snilek |  News A zajímavosti
103
Avril Lavigne je udajně velký fanoušek Rihanny. Byla totiž s Brodym spatřena na jejím koncerte. Udajně měla avril o koncertě být nadšená...Po internetu by i z koncertu měly být dvěnekvalitní fotky Avril a Brodyho...ještě jsem je ale neviděla