Únor 2010

avril se zučastní uzavíracího ceremoniálu zimních Olympijských her

28. února 2010 v 14:02 | snilek |  videjka
Tady je dukaz že se avril zučastní uzavíracího ceremoniálu Zimních Olympijských her


Avatary 08

28. února 2010 v 11:11 | snilek |  Avatary

Avril vystoupí na uzavíracím ceremoniálu zimních OH

28. února 2010 v 11:04 | snilek |  News A zajímavosti
Jak už jsem sem jednou psala,Avril Lavigne se měla zučastnit uzavíracího ceremoniálu Zimních Olympijských her ve Vancouveru. nyní je officiálně potvrzeno,že se tak stane a my budeme mít možnost Avril tam spatřit. Jistě kolují otázky v kolik a kde se na to budeme mít možnost podívat. Bude to zítra ve 2:30 ráno na ČT2Avril a Derick

27. února 2010 v 12:37 | snilek |  News A zajímavosti
Avril Lavigne a Derick Whibley Byly viděni,jak spolu přijíždí v jednom autě na premieru Alenka, v říši divu.Avril sama prohlásila,že mezi nimi bylo vždy velmi dobré přátelství a stále je. " vždycky ho budu brát jako člena rodiny" Řekla.

Recenze songu "Alice" z MuchMusic

25. února 2010 v 8:13 | snilek |  News A zajímavosti
Hudba: Avril Lavigne
Album: Alice in Wonderland Soundtrack
Nálepka: Walt Disney
Režisér: Dave Meyers

Miluje ji, nebo nenáviďte. Avril Lavigne udělala solidní práci při budování její kariéry na základě písní, které napsala. Alice není vyjímkou. Zpěvačka přiblížila TImovi Burtonovi její nápad na song a po poslechnutí finální verze Burton souhlasil a řekl, že song je perfektní pro film a dal mu zelenou barvu. Tomuhle dáváme jednoznačně palec nahoru, Burton je na vrcholu!
Videoklip k Alice Underground byl natočen poté, co Avril nebo reřisér Dave Meyers spatřili kompletní film. Nápad na video měli oba dva. Podle Meyerse chtěla Avril scény, kde by hrála na piáno - to by totiž ukazovalo, že napsala text a hudbu pro song právě ona.
Koncept videa zahrnuje Lavigne hrající charakter Alice (Alice-Avril, Alice-Avril, to se zdá být reálné). Avril sleduje zajíčka do lesa a padá dolů do zaječí nory, kde se setká s říší divů.
Reřisér Meyer udělal úžasnou práci v uspořádání barev, světel a hudebních kulis videoklipu, aby dokonale odpovídal skutečnému filmu.
Videoklip spoléhá až příliš silně na záběry s Avril, která běží spomaleně po lese a schovává se mezi stromy. Na některých místěch to vypadá, jako by dělala konkurz na další díl Twilight. Ale celkově si myslím, že to je jeden z nejsilnějších videoklipů Avril Lavigne a jeden z nejlepších soundtrackových videoklipů, kde jsou použité záběry z filmu.
Spíše než prostě hodit filmové klipy mezi záběry umělce hrajícího svou píseň, Meyers vytváří videoklipy, kde se ukazuje být natáčen ve stejnou chvíli jako ve filmu. Není to snadný úkol, zvláště když zkoušejí skloubit hudební video s filmovým režisérem, který je tak odlišný.
Ale Alice (Undergrouned) dosahuje odpovídajícího vzezření.


Avril se zúčastní Tonight Show (3. března)

24. února 2010 v 8:35 | snilek |  News A zajímavosti
Díky zprávám z ET Canada Vám můžu potvrdit, že se Avril zúčastní již za devět dní Tonight Show.
Avril bude jezdím z prvních hostů po návratu Jaye Lena do show. Podle oficiálních stránek Jaye Lena, se Avril zúčastní jeho show 3. března 2010 a bude zde mít hudební vystoupení.

Avril bude teď několik týdnů velmi zaměstnaná - kromě toho, že se už ve čtvrtek (25. února) koná premiéra Alice In Wondderland, se podle dostupných informací Avril zřejmě zúčastní i Olympijského uzavíracího ceremoniálu ve Vancouveru (28. února 2010)

zdroj: veris-avril.blog.cz


Navstevnost (15.2. 2010 - 21.2. 2010)

23. února 2010 v 9:10 | snilek |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 14
Utery: 7
Streda: 8
Ctvrtek: 8
Patek: 6
Sobota: 13
Nedele: 2

Celkem: 58